CENTRAL GROUP

Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz

Generováno:
21.01.2017 1:01:51

CENTRAL GROUP dlouhodobě drží více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze a je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Za 22 let svého působení společnost dokončila 151 rezidenčních lokalit a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP má již nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších více než 15.000 nových bytů a rodinných domů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích osmi let.

Manager PR

Požadavky

  • minimální vzdělání: středoškolské s maturitou, obor: média, komunikace, žurnalistika nebo ekonomie
  • minimální praxe v délce 3 let, v oboru: public relations nebo média
  • základní přehled v oblasti realitního trhu, investic, hypoték a související problematiky (legislativa)
  • výborný mluvený projev, tj. prezentační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • výborný písemný projev, tj. perfektní znalost českého jazyka a stylistiky

Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou

  • existence navázaných kontaktů s novináři nebo zástupci odborné veřejnosti v oboru realitní trh a stavebnictví
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
  • praxe v marketingu

Náplň práce

  • Pro rozšiřující se oddělení PR hledáme nového kolegu, který bude mít chuť, nadšení a energii uplatnit své dosavadní znalosti a zkušenosti a přispět tím k dalšímu zlepšování prezentace největšího domácího rezidenčního developera. Chcete se podílet na budování naší image v očích laické i odborné veřejnosti? Pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude zejména:

  • aktivní vyhledávání témat pro komunikaci, příprava tiskových zpráv, PR článků, odpovědí pro novináře, odborných komentářů apod.
  • reprezentace společnosti na odborných konferencích a v odborných nebo profesních institucích
  • monitoring médií
  • organizování tiskových konferencí a dalších firemních akcí
  • komunikace společnosti na sociálních sítích
  • spolupráce s marketingem na tvorbě textů a sloganů
  • podpora dalších oddělení společnosti (rešerše médií apod.)

Očekáváme, že po Vašem zapracování se stanete plnohodnotným zástupcem vedoucí úseku PR a tiskové mluvčí. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nabízíme

Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora v ČR, práci na plný pracovní úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu. Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác.

Platové ohodnocení: 40.000,- Kč až 50.000,- Kč (dle praxe a při dosažení výsledků)

Další výhody

  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů
  • mobilní telefon
  • nízkoúročené zaměstnanecké půjčky
  • stravenky
  • jazykové kurzy angličtiny
  • podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity
  • multisport
  • bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech
  • možnost jednorázového čerpání neplaceného volna v rozsahu do 10 pracovních dnů

Předpokládané datum nástupu

únor 2017 nebo dohodou

Nabídky přijímáme do 20.1.2017. Po tomto termínu budeme kontaktovat ty uchazeče, kteří budou pozváni na osobní pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 1702/65, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CENTRAL GROUP a. s.

Kontakt

Ing. Veronika Schneiderová
Na strži 1702/65
140 00  Praha-Nusle
Česká republika

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.