CENTRAL GROUP

Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz

Generováno:
21.01.2017 1:01:44

CENTRAL GROUP dlouhodobě drží více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze a je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Za 22 let svého působení společnost dokončila 151 rezidenčních lokalit a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP má již nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších více než 15.000 nových bytů a rodinných domů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích osmi let.

Zástupce vedoucího oddělení marketingu

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • minimálně 5 let praxe v oblasti marketingu
  • minimálně 3 roky praxe s vedením středně velkého týmu
  • minimálně 1 rok praxe z oboru polygrafické výroby nebo v rámci zadávání tiskových zakázek
  • vynikající všeobecný přehled v oblasti marketingu
  • velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, výborné komunikační schopnosti
  • dobrá znalost Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator

Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou

  • zkušenosti v marketingu v rámci realitního trhu
  • praktické dovednosti grafika (zkušenosti s tvorbou návrhů outdoor kampaní, přípravou inzerce, zlomem katalogů, letáků, s úpravou fotografií, pokročilých fotomontáží)
  • vlastní fotografické portfolio, ideálně v oboru architektury (interiér i exteriér)
  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s přípravou bannerů pro online reklamu (zkušenost s HTML5 je velkou výhodou)

Náplň práce

Naše oddělení marketingu je tvořeno úsekem marketingových aktivit a úsekem grafiky. Hledáme kandidáta, který povede úsek grafiky a současně bude po svém zapracování plnohodnotným zástupcem vedoucí celého marketingu. Od nového kolegy proto očekáváme zejména prokazatelné zkušenosti a všestrannost v oblasti marketingu, chuť do práce pro největšího rezidenčního developera v ČR, aktivní přístup a tah na branku.
Vaší náplní práce bude zejména:

  • vedení týmu grafiků, zástup vedoucí oddělení marketingu – koordinace a odpovědnost za plnění zadaných úkolů
  • podílení se na tvorbě obchodní a marketingové strategie, marketingových plánech a kampaních
  • výběr dodavatelů a zadávání grafických prací se zajištěním polygrafické výroby, 3D prací a jiných prací, koordinace a dohled na kvalitu výstupů
  • pokud disponujete touto zkušeností, potom samostatná grafická práce, úpravy fotografií a vizualizací.

Nabízíme

Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora v ČR, práci na plný pracovní úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu. Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác.

Platové ohodnocení: 50.000,- Kč až 60.000,- Kč (do doby zapracování 45.000,- Kč - 55.000,- Kč) dle relevantní praxe a při dosažení výsledků

Další výhody

  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů
  • mobilní telefon
  • nízkoúročené zaměstnanecké půjčky
  • stravenky
  • jazykové kurzy angličtiny
  • podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity
  • multisport
  • bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech
  • možnost jednorázového čerpání neplaceného volna v rozsahu do 10 pracovních dnů

Předpokládané datum nástupu

únor 2017 nebo dohodou

Nabídky přijímáme do 20.1.2017. Po tomto termínu budeme kontaktovat ty uchazeče, kteří budou pozváni na osobní pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 1702/65, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CENTRAL GROUP a. s.

Kontakt

Ing. Veronika Schneiderová
Na strži 1702/65
140 00  Praha-Nusle
Česká republika

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.