CENTRAL GROUP

Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz

Generováno:
21.01.2017 1:01:18

CENTRAL GROUP dlouhodobě drží více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze a je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Za 22 let svého působení společnost dokončila 151 rezidenčních lokalit a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP má již nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších více než 15.000 nových bytů a rodinných domů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích osmi let.

Zpracovatel/ka výkazů výměr

Požadavky

  • minimální vzdělání: středoškolské s maturitou, obor: stavební, vztahující se k pozemnímu stavitelství
  • minimální praxe: 3 roky projekční práce pro absolventa SŠ (VŠ praxi mít nemusí)
  • velmi dobrá znalost programu ArchiCAD, podložená praktickým navrhováním pozemních staveb (i v rámci studia či brigád)
  • základní znalost programu AutoCAD
  • základní znalost MS Office

Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou

  • delší praxe v projektování staveb

Náplň práce

Hledáme nového kolegu či kolegyni do oddělení projekce bytových staveb, kde Vaším základním úkolem bude zpracovávání výkazů výměr na podkladě dokumentací bytových staveb. Budete úzce spolupracovat nejen s kolegy projektanty, ale i s dalšími kolegy z jiných organizačních složek. Výstupy z Vaší pečlivé práce budou zásadním podkladem k dalšímu zpracování dat v rámci společnosti. Dle potřeby budete vykonávat další činnosti ve spolupráci s hlavními inženýry projektů nebo ostatními projektanty - půjde o běžnou projekční činnost, zpracovávání dat pro další dokumenty a jiné obdobné práce.

Nabízíme

Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora v ČR, práci na plný úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu. Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác.

Platové ohodnocení: 30.000,- Kč (do doby zapracování 28.000,- Kč)

Další výhody

  • slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů
  • nízkoúročené zaměstnanecké půjčky
  • stravenky
  • jazykové kurzy angličtiny
  • podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity
  • multisport
  • bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech
  • možnost jednorázového čerpání neplaceného volna v rozsahu do 10 pracovních dnů

Předpokládané datum nástupu

  • 1.3.2017

Nabídky přijímáme do 25.1.2017. Po tomto termínu budeme kontaktovat ty uchazeče, kteří budou pozváni na osobní pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 1702/65, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CENTRAL GROUP a. s.

Kontakt

Ing. Veronika Schneiderová
Na strži 1702/65
140 00  Praha-Nusle
Česká republika

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.